VIP Salsa kruizas "Crucero De La Salsa 4"Po kiekievieno mūsų kruizo visi klausia: "O kas toliau?", "Tai buvo nerealu, turbūt geriau nebeįmanoma? :)" O mes tobulėjam, nes mylime savo svečius, tad šiemet į šį išskirtinį kruizą atvyksta profesionali salsa šokėjų pora iš Ispanijos – JUAN PABLO ir CRISTINA VERDU, kurie yra net 6 kartus Ispanijos SALSA čempionai, dukart 5-os vietos nugalėtojai Pasaulio Salsos čempionate (Puerto Riko 2009 ir 2010), bei 3 kartus Pasaulio salsos čempionato dešimtuke Las Vegase, Orlando ir Majamyje.

Gera žinia tiems, kas mėgsta ne tik stebėti įspūdingą reginį, bet ir pasisemti žinių iš profesionalų, nes būtent ši pora, norinčius patobulinti salsa judesius, suteiks galimybę sudalyvauti jų pamokose dienos metu, Tado Rimgailos šokių studijoje "El Caribe dance”.

Kruizo metu skambės svečio iš Venesuelos DJ Carlos Rosas ir visiems gerai pažįstamo DJ Copacabana leidžiama Lotynų Amerikos muzika, pritariama gyvais perkusijos garsais. Negana to, Jūsų kraują savo nuostabiu balsu kaitins Lester Esnayder Hojas Mendosas iš Kubos.

Viename denyje skambės muzika mėgstantiems tikrą salsą, kitame – Lotynų Amerikos ir populiariąją muziką, tad sėdėti neteks tiek šokantiems salsą, tiek mėgstantiems tiesiog gerai pašėlti!

Salsos šokėjai susikaus "salsos kautynėse“ , kurių nugalėtojo laukia itin vertingas ir originalus prizas, todėl stengtis yra dėl ko.

Laivo baras malšins troškulį ir alkį, tad rūpintis tuo Jums jau nebreikia. Na, o populiariausią kubietišką kokteilį Cuba Libre paragaus visi, nes jis jau įskaičiuotas į kainą!

Į ją taip pat įskaičiuota 5val. kelionė laivu, įspūdinga programa, gimtadienio tortas, neišdildomi įspūdžiai ir be galo gera nuotaika!

Šis unikalus renginys pirmą kartą startavo lygiai prieš trejus metus, tad šiais metais švęsime jau trejų metų savo gimtadienį. O koks gimtadienis be torto? Pavaišintas bus kiekvienas!

Dar daugiau šviesų, dar daugiau kokybiško garso, dar daugiau dekoracijų, šokių pamokų, pasirodymų ir dar daugiau lotynišku karščiu pulsuojančių pramogų su vakaro vedėju Tadu Rimgaila!

Plokšteles ant marių suks:
DJ Carlos Rosas (Venezuela)
DJ Copacabana (El Caribe)

Kraują gyvu kubietišku dainavimu kaitins:
Lester Esnayder Hojas Mendosas (Kuba)

Degins laivo parketą lotyniška salsa:
JUAN PABLO ir CRISTINA VERDU (Ispanija)

Laivas išplaukia 06.23, 21val. iš Klaipėdos kruizinių laivų terminalo. NEPAVĖLUOKITE!Renginio pradžia: 2012.06.23
Renginio pabaiga: 2012.06.24