VIP Salsa kruizas "Crucero De La Salsa 2016"Įsivaizduok: karšta vasara, naktinės marios, egzotiška latino muzika, šauni kompanija ir daugybė pramogų pašėlusiame kruize. Ar gali būti geriau?

Jau aštuntą kartą Klaipėdos uostą įaudrins salsos mylėtojų dievinamas kruizas, paruošęs kaip niekad daug staigmenų.

Kraują kaitins daugybę publikos simpatijų pelnęs lotynų muzikos guru DJ Lheat ir DJ Marčius, nuostabiu balsu kerės gyvo garso atlikėja iš Ispanijos Sandra Carrillo Casbas, o užburiančiais salsos ritmais alsuos „Indance“ šokėjų iš Kauno pasirodymas, vadovaujamas šokių trenerio Juliaus Šeniausko.

Gerą nuotaiką kurs bei uždegančiam šokiui kvies charizmatiškasis renginių vedėjas Linas Lapėnas.

Šie vardai tau nieko nesako? Niekada nejudėjai latino ritmu? Nesvarbu! Mėgėjų denyje išmoksi pagrindinių salsos žingsnelių, paragausi tikrų kubietiškų gėrimų ir pasinersi į svaiginančios muzikos sūkurį. Na o didžiausi entuziastai savo jėgas galės išbandyti profesionalų denyje, kuriame lauks karščiausios varžybos dėl geriausios salsa kruizo poros titulo ir nuostabūs prizai.

Bures keliam 06.23 21 val. Klaipėdos kruizinių laivų terminale. Kad šėlti būtų smagiau – visi puošiamės baltai! Vietų skaičius ribotas, tad čiupk geriausius draugus ir susitikime aistra liepsnojančiame salsos vakarėlyje!

Bilieto kaina: 26 Eurai, tačiau paskubėkite įsigyti, nes vėliau bilietai brangs!
Išankstinė rezervacija: info@pramoguryklys.lt arba telefonu 865037113


Renginio pradžia: 2017.05.08
Renginio pabaiga: 2017.05.08