Jubiliejinis koncertas "Žuvėdra išskrenda - legenda lieka"Žėrintys kostiumai, tobulas šokėjų sinhcronas, įspūdingos programos, pergalių lietus ir auksinis skrydis per Europą bei pasaulį – visa tai legendinio Lotynų Amerikos šokių ansamblio „Žuvėdra“ istorija, kuri trumpam sugrįš į Klaipėdos Švyturio areną.
Šiemet Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis “Žuvėdra”, kuriam vadovauja treneriai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, mini savo 25-erių, o klubas – 50 metų jubiliejus. Šia ypatinga proga auksinė uostamiesčio „Žuvėdra“ skrydžiui išskleis sparnus ko gero paskutinį kartą – ansamblis kviečia į jubiliejinį atsisveikinimo koncertą.
Renginyje – pasaulio ir Europos čempionatuose pergales pelniusios programos „Rio“, „Viva Ispanija!”, „James Bond”, „Uraganas” ir kt., soliniai šokėjų porų pasirodymai bei speciailiai atsisveikinimui parengta įspūdinga programa. Staigmeną žiūrovams ruošia ir klubo veteranai. Paskutinėje fiestoje “Žuvėdrą” išvysite tokią, kokia ji išliko žiūrovų akyse per visą savo šlovės istoriją – ryški, energinga ir švytinti. Įspūdį dar labiau sustiprins kerintys šokėjų kostiumai, gyvai skambanti muzika, galingo garso, apšvietimo bei vaizdo projekcijų šou.
Jubiliejiniame koncerte arenoje susitiks net kelių kartų šokėjai. Klubą sveikins iš užsienio sugrįžusios buvusios kolektyvo šokėjos Natalia Maidiuk su šokių partneriu Manuel Favilla bei Kanadoje gyvenanti Andra Vaidilaitė su šokių partneriu Maurizio Vescovo. Abi šios poros įvairiuose pasaulio čempionatuose nuolat laimi prizines vietas ir tampa čempionatų lyderiais.
Renginyje taip pat dalyvaus vaikinų grupė „Džentelmenai“, kurios nariai - buvę ansamblio „Žuvėdra“šokėjai Andrius Butkus ir Tadas Rimgaila.
„Žuvėdros“ atsisveikinimo skrydį lydės valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, vadovaujamas dirigento Ugniaus Vaiginio.
Renginio globėjas - Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas
„Žuvėdros” klubas gyvuoja jau 50 metų, o prie jo vairo stovi ilgamečiai treneriai – garsi šokėjų pora Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai. Šios poros vadovaujamo kolektyvo pasiekimų sąraše – 8 Lotynų Amerikos šokių Pasaulio čempionų aukso medaliai ir 8 Europos čempionų aukso medaliai, taip pat dešimtys įvairių tarptautinių konkursų apdovanojimų ir užaugintas nesuskaičiuojamas profesionalių šokėjų būrys. Pasaulinė šlovė „Žuvėdros“ kolektyvą lydi nuo 1999 metų, kuomet jie pirmą kartą tapo Europos ir pasaulio čempionais.


Renginio pradžia: 2015.04.03
Renginio pabaiga: 2015.04.06