VIP Salsa kruizas „Crucero De La Salsa 5“Birželio 23d. 21val, ir vėl visus kviečiame į jau tradicija tapusį išskirtinį renginį V.I.P. Salsa kruizą ,, CRUCERO DE LA SALSA 5"!

Joninių išvakarėse, jau penktą kartą kviečiame į jau tradicija tapusį Salsa kruizą, kuris kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lotynų Amerikos šokių mėgėjų ir vis sugalvoja kuo nustebinti visko mačiusius.

Šiais metais prie mūsų prisijungs vienas populiariausių salsa gerbėjų tarpe – dainininkas Federico (Buenos Aires), žinomas kaip Baltic Salsa Orchestra įkūrėjas.
Jo dainų repertuaras apima visą Lotyną Ameriką – nuo Argentinos iki Kubos, taip pat ispaniškus bei braziliškus ritmus.
Kartu su Federiko dalyvaus ispanijos muzikantas JUAN CARLOS PAGAN (spanish cajon & perkusija), MINDAUGAS VADOKLIS (trimitas), bei kiti profesionalūs muzikantai!

Skirtinguose laivo deniuose skambės svečio iš Venesuelos DJ Carlos Rosas, DJ Artūro Verano ir visiems gerai pažįstamo DJ Copacabana Lotynų Amerikos muzika, pritariama gyvais perkusijos garsais.
Viename denyje skambės muzika mėgstantiems tikrą salsą, bachata, merengue ar kizomba, kurie galės išbandyti savo jėgas “SALSA kovose” ir parsivežti vertingą prizą, o kitame denyje - mėgstantiems Latino ir populiariąją muziką, tad sėdėti neteks tiek šokantiems salsa, tiek mėgstantiems tiesiog gerai pašėlti!

Na o tiems, kam dar neteko susipažinti su salsos judesiais, į pagalbą atskuba NEDAS GRIGALIŪNAS, žinomas kaip vienas salsos pradininkų Lietuvoje, bei šokių studijos INDANCE įkūrėjas. Linksmos šokių pamokos tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems!
Laivo baras malšins troškulį ir alkį, tad rūpintis tuo Jums jau nebereikia.
Plokšteles ant marių suks:

DJ Carlos Rosas (Venezuela)
DJ Artūro Verano
DJ Copacabana

Gyva Lotynų Amerikos muzika kraują kaitins:

Federico (Buenos Aires)
Juan Carlos Pagan (Ispanija)
Mindaugas Vadoklis (Vilnius)

Karščiausių šokių judesių mokys:

Nedas Grigaliūnas (Indance.lt)
Laivas išplaukia 06 23 21val. iš kruizinių laivų terminalo. NEPAVĖLUOKITE!
Bilieto kaina 70lt* (Bilietai brangs!)
Bilietus rezervuokite iš anksto( bilietų kiekis ribotas) info@pramoguryklys.lt 865037113,
Į kainą įskaičiuota 5val. kelionė laivu, įspūdinga programa, vienas kubietiškas kokteilis, neišdildomi įspūdžiai ir be galo gera nuotaika!
Pasimatysime karščiausiame Lotynų Amerikos vakarėlyje, prabangiame laive ,, Venus S"!


Renginio pradžia: 2013.06.23
Renginio pabaiga: 2013.06.24