Ben Portsmouth atvyksta į Lietuvą
2014-07-04, 18:13:34
<- atgal į naujienas


ELVIS Tribute Show - Ben Portsmouth & Band U.K. "The King of Rock’n’Roll is back"
Rokenrolo karalius grįžta! Ben Portsmouth, tai 2012 metais visame Pasaulyje pripažintas kaip labiausiai atitinkantis legendinį rokenrolo karalių Elvį tiek išvaizda, tiek vokalu, tiek išskirtine atlikėjo charizma.
Šių metų „ELVIS Tribute Show“pasauliniame ture jau įvyko didžiausi ir ypač sėkmingi pasirodymai tokiose šalyse kaip Naujoji Zelandija, JAV, Brazilija, Prancūzija ir Didžioji Britanija.
Mūsų džiaugsmui, net du pasirodymai numatyti ir Lietuvoje.
Ben Portsmouth ir net 10-ies profesionalių muzikantų grupės atliekama muzika, nukels mus į 6-ajį dešimtmetį, kai rokenrolo karalius, išskirtiniu balso tembru ir nepakartojamu atlikimu bei uždegančia muzika ėmė skverbtis giliai į visų mūsų širdis. Šie metai yra svarbūs ir tuo, kad lygiai prieš 60 metų, Elvis įrašė savo pirmają dainą „That’s All Right” kuris tapo pasauliniu hitu.
Nors tikrasis rokenrolo karaliui savo karjeros klestėjimo metais apsilankyti Lietuvoje taip ir neteko, Elvio amplua įsikūnijęs Ben Portsmouth suteiks mums galimybę tai išvysti šiomis dienomis, ir tai, pasak gausybės rokenrolo karaliaus fanų bei ekspertų - identiška tikrojo rokenrolo karaliaus pasirodymams.
Gruodžio 6 dieną, beveik dviejų valandų programą bus galima išvysti ŠVYTURIO arenoje Klaipėdoje, o gruodžio 7 dieną, ŽALGIRIO arenoje Kaune.

Bilietus jau galite įsigyti visose BILIETAI LT kasose.